KONST / Litografier / Färglitografi 15042065
nr 1504 2065
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Rosa paket. Signerad, numrerad 134/250. Bildmått: 80x60 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 88x67 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:22:03
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
21 nov
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann